Grupa MAK zapewnia klientom wszechstronną wiedzę o ryzykach związanych z ich działalnością oraz dostarcza profesjonalne doradztwo ubezpieczeniowe

Zarząd


Zarząd MAK Investments:

 

Andrzej Wasilewski - Członek Zarządu

Andrzej Wasilewski - Członek Zarządu

Ukończył Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Po studiach rozpoczął aplikację adwokacką i wyjechał na stypendium do Strasburga, gdzie studiował prawo porównawcze na Uniwersytecie Roberta Schumana. Od 1992 roku równolegle właściciel i współwłaściciel firm zajmujących się organizowaniem i wdrażaniem sprzedaży masowej ubezpieczeń. Związany na początku lat 90-tych z AGF, jednym z czołowych francuskich towarzystw ubezpieczeniowych. Współpracuje z grupą Allianz (od 10 lat) w Polsce, współwłaściciel największej agencji Allianz w Polsce. Od 1999 roku prowadzi aktywną działalność, jako menadżer sportu w szczególności w zakresie rozwoju sportów walki, w tym boksu olimpijskiego i zawodowego. Jest założycielem i współzałożycielem czołowej polskiej grupy bokserskiej Sferis KnockOut Promotions oraz udziałowcem kilku firm zajmujących się szeroko pojętą organizacją sportu i eventów sportowych.

 

Marcin Ślotała - Członek Zarządu Marcin Ślotała - Członek Zarządu

Absolwent Wyższej Szkoły Ubezpieczeń i Bankowości w Warszawie, od 1996 roku broker ubezpieczeniowy. Praktykę zawodową rozpoczął w warszawskim oddziale TUiR Warta S.A. Przez 3 lata pełnił funkcję dyrektora handlowego w Gras Savoye Polska, w latach 1999-2000 zajmował stanowisko dyrektora warszawskiego oddziału TU Compensa S.A., na którym odpowiadał za działalność ubezpieczyciela w centralnej i wschodniej Polsce. W 2000 roku wraz z grupą brokerów założył Ubezpieczeniowy Dom Brokerski M.A.K. Sp. z o.o. Od tego czasu jako jeden z głównych udziałowców jest zaangażowany w rozwój Grupy MAK, w której pełnił m.in. funkcję Prezesa Zarządu spółek brokerskich.